Data wydarzenia: 23.09.2018 10:00 - 23.09.2018 14:00
Miejsce wydarzenia: Gdynia

Szukamy pierwszych oznak jesieni! Zapraszamy do udziału w jesiennej Dzielnicowej Imprezy na Orientację. Harpuś to doskonała okazja, by poznać okolice z mapą. Tym razem spotykamy się w Gołębiewie.

Rusz z mapą po przygodę!

 

23 września (niedziela) Harpuś odbędzie się gdyńskim Gołębiewie. Baza znajdować się na parkingu leśnym, przed leśniczówką Gołębiewo. Najlepiej dojechać będzie od ul. Spacerowej w Gdańsku.

Harpuś to impreza na orientację skierowana zarówno do rodzin z dziećmi, jak i do zaprawionych w bojach turystów i biegaczy! Nigdy nie braliście udziału? Nic straconego! Każdy może wziąć udział w krótkim szkoleniu przed startem. Tylko uważajcie - to naprawdę wciąga!

Organizator przygotowuje aż 4 trasy do wyboru, różniące się długością i trudnością.
Na najprostszej (trasa zielona) bez problemu poradzą sobie najmłodsze dzieci (ta trasa polecana również dla dzieci w wózkach) i wszystkie osoby początkujące. Najtrudniejsza i najdłuższa trasa czarna to nie lada trening biegu i orientacji w terenie. Dla średniozaawansowanych polecamy trasy niebieską i czerwoną.

Każdy uczestnik otrzyma kolorową mapę z trasą Harpusia, a po powrocie na metę czekać będą piękne pamiątkowe dyplomy dla każdego, poczęstunek oraz losowanie nagród i upominków! Do wygrania między innymi vouchery na odwiedziny w lodziarni Paulo Gelateria, pięknie wydane książki dla dzieci czy vouchery w ciekawe miejsca w Trójmieście.

Harpuś w Gołębiewie to idealna okazja, by ruszyć do lasu w poszukiwaniu pierwszych oznak jesieni. Po powrocie na metę przygotowane będzie ognisko - zapraszamy do biesiadowania!

Program imprezy:

od 10:30 do 12:00 - rejestracja uczestników

od 11:00 do 12:30 - start na wybranej trasie (zespoły startują interwałowo, co minutę)

do 14:00 - meta

Po powrocie na metę na uczestników czekać będzie punkt regeneracyjny, losowanie nagród i upominków.

Zapisy na Harpusia prowadzone są przez stronę: www.harpagan.pl/harpus/

Więcej szczegółów znajdziecie na www oraz na facebooku @dinoharpus - zapraszamy!

Organizatorem jest Pomorski Klub Orientacji HARPAGAN z siedzibą w Gdańsku.