Wybierz coś dla siebie: Gimnastyka dla seniora, Zumba Gold, Nordic Walkinga Joga na zdrowie, Biegi w Dzielnicach, aktywny spacer z bobasem, aktywuj się w maratonie, speed Badminton, zumba, CrossFit Stocznia, hokej podwodny, aktywuj się w Ratownictwie wodnym, treningi MTB – grupa początkująca i zaawansowana, Judo, Fitness dla dzieci, nurkowanie, Ultimate Frisbee

„Aktywuj się!”  - To innowacyjny projekt realizowany przez MOSiR w Gdańsku od 2013 roku.
Tworzy go cykl bezpłatnych aktywności, które odbywają się regularnie, nie rzadziej niż raz w tygodniu. Skierowane są do mieszkańców Gdańska.

W realizacji programu wykorzystywane są obiekty miejskie oraz ciekawe plenery, np. plaża czy Park im. R. Reagana. Wybrane aktywności są odpowiedzią na zainteresowanie mieszkańców daną formą ruchu.

Promowane są też innowacyjne dyscypliny.

Każdy więc może wybrać coś dla siebie. Charakter poszczególnych zajęć ma być jak najbardziej przystępny. Jego celem jest wytworzenie pozytywnego nawyku ruchu, bez względu na wiek czy kondycję.

Do programu można przystąpić w każdej chwili, ćwiczyć regularnie lub okazjonalnie w wybranych treningach. Prowadzą je doświadczeni instruktorzy.

Nie są wymagane zapisy – można dołączyć w każdej chwili.

Więcej na ten temat: Tu