Data wydarzenia: 28.10.2017 19:00 - 28.10.2017 23:00
Miejsce wydarzenia: Gdynia, Arena Gdynia, Kazimierza Górskiego 8

Magia muzyki jest niezaprzeczalna. To ona, jak chyba nic innego, potrafi prawdziwie łączyć pokolenia. Muzyka wzbudza najczystsze emocje, zapada w pamięć i potrafi przetrwać w zakamarkach naszego serca czy też kształtować osobowość.

Trudno powiedzieć ile pokoleń wychowało się na muzyce Zbigniewa Wodeckiego. Któż z nas nie zna przebojów „Chałupy welcome to”, „Zacznij od Bacha” czy „Pszczółki Mai”?! Pewne jest, że w dorobku artysty znajdzie się coś dla każdego.

Zbigniew Wodecki swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w wieku 5 lat. Z wyróżnieniem ukończył szkołę muzyczną w klasie skrzypiec Juliusza Webera. Grał m.in. z Ewą Demarczyk, Markiem Grechutą, w zespołach Czarne Perły i Anawa. W trakcie swojej kariery na scenicznej śpiewał z absolutną większością polskich gwiazd. Był skrzypkiem Orkiestry Symfonicznej PRiTV oraz Krakowskiej Orkiestry Kameralnej. Jako wokalista zadebiutował w latach 70-ych. Jest laureatem wielu nagród i festiwali.

„Śpiewający muzyk”, jak sam o sobie mówi, jest postacią niezwykle elastyczną i kreatywną. To wyróżnia artystę spośród setek muzyków, którzy pojawiają się i znikają, a ich kariera trwa jeden sezon. Zbigniew Wodecki nie schodzi ze sceny od wielu lat i...nie planuje!

Zbigniew Wodecki w jubileuszowym koncercie wystąpi 28 października w Gdynia Arena. „Mój Jubileusz” będzie występem uświetnionym największymi przebojami artysty. Muzyk zaprosił na tę okazję wspaniałych gości, w tym Zdzisławę Sośnicką, która powróci na scenę po 8-latniej przerwie! Całe wydarzenie uświetni prowadząca Olga Bończyk. Zapraszamy na iście muzyczną ucztę dla każdego pokolenia. 


Ten koncert to wydarzenie wyjątkowe. Na nim trzeba być.


Data: 2017-10-28 
Miejsce: Gdynia Arena 
Godzina: 19:00 


Więcej informacji dotyczących wydarzenia oraz bilety można znaleźć na stronie: 
https://tixer.pl/zbigniew-wodecki-moj-jubileusz-gdynia-gdynia-2017-10-28- 1900,355,10342.html


Bilety: www.tixer.pl