Pogoda nas nie rozpieszcza, ale to nie oznacza, że musimy nudzić się w domu! Zapraszamy wszystkich małych i dużych do wspólnej zabawy podczas Harpusia - czeka na Was aktywny wypoczynek w urokliwym Parku na gdańskiej Zaspie!

Klub Harpagan organizuje zimową edycję Dzielnicowej Imprezy na Orientację  Harpuś - jest to doskonała okazja, by poznać zakątki Gdańska z mapą. Tym razem spotykamy się w samym sercu Zaspy - nie może Cię tam zabraknąć!

11 lutego (niedziela) Harpuś odbędzie się w dzielnicy Zaspa w Gdańsku. Terenem imprezy będzie ciekawy Park im. Jana Pawła II na Zaspie, z licznymi alejkami i zakątkami.

Harpuś to impreza na orientację skierowana zarówno do rodzin z dziećmi, jak i do zaprawionych w bojach turystów i biegaczy! Nigdy nie braliście udziału? Nic straconego! Każdy może wziąć udział w krótkim szkoleniu przed startem. Tylko uważajcie - to naprawdę wciąga!

Organizator przygotowuje aż 4 trasy do wyboru, różniące się długością i trudnością.
Na najprostszej (trasa zielona) bez problemu poradzą sobie najmłodsze dzieci (ta trasa polecana również dla dzieci w wózkach) i wszystkie osoby początkujące. Najtrudniejsza i najdłuższa trasa czarna to nie lada trening biegu i orientacji w terenie. Dla średniozaawansowanych polecamy trasy niebieską i czerwoną.

Harpuś na gdańskiej Zaspie to okazja, by poznać parkowe tereny w środku miasta.

Program imprezy:

od 10:30 do 12:00 - rejestracja uczestników

od 11:00 do 12:30 - start na wybranej trasie (zespoły startują interwałowo, co minutę)

do 14:00 - meta

Po powrocie na metę na uczestników czekać będzie punkt regeneracyjny, losowanie nagród i upominków.

Zapisy na Harpusia prowadzone są przez stronę: www.harpagan.pl/harpus/

Więcej szczegółów znajdziecie na www oraz na facebooku @dinoharpus - zapraszamy!

Organizatorem jest Pomorski Klub Orientacji HARPAGAN z siedzibą w Gdańsku.