Data wydarzenia: 05.11.2017 10:00 - 05.11.2017 14:00
Miejsce wydarzenia: Gdańsk w Jaśkowym Lesie we Wrzeszzczu

Jesień niekoniecznie oznacza długie wieczory w domu ani nudy przed telewizorem! Zapraszamy wszystkich małych i dużych do wspólnej zabawy podczas Dzielnicowego Harpusia!

Klub Harpagan organizuje kolejnego jesiennego Harpusia - jest to doskonała okazja, by poznać zakątki Gdańska z mapą. Tym razem spotykamy się w samym sercu Wrzeszcza - nie może Cię tam zabraknąć!

 5 listopada (niedziela) Harpuś odbędzie się w dzielnicy Wrzeszcz w Gdańsku. Baza znajdować się będzie na terenie Gimnazjum nr 26, przy ul Traugutta 92 w Gdańsku, bezpośrednio przy wejściu do lasu. Po raz pierwszy będziemy zwiedzać Jaśkowy Las.

Harpuś to impreza na orientację skierowana zarówno do rodzin z dziećmi, jak i do zaprawionych w bojach turystów i biegaczy! Nigdy nie braliście udziału? Nic straconego! Każdy może wziąć udział w krótkim szkoleniu przed startem. Tylko uważajcie - to naprawdę wciąga!

Organizator przygotowuje aż 4 trasy do wyboru, różniące się długością i trudnością.
Na najprostszej (trasa zielona) bez problemu poradzą sobie najmłodsze dzieci (ta trasa polecana również dla dzieci w wózkach). Najtrudniejsza i najdłuższa trasa czarna to nie lada trening biegu i orientacji w terenie. Dla średniozaawansowanych polecamy trasy niebieską i czerwoną.

Harpuś w Jaśkowym Lesie we Wrzeszzczu to okazja, by poznać leśne tereny w samym sercu Gdańska. Będziemy też podziwiać piękną złotą jesień.

Program imprezy:

od 10:30 do 12:00 - rejestracja uczestników

od 11:00 - start na wybranej trasie (zespoły startują interwałowo, co minutę)

do 14:00 - meta

Po powrocie na metę na uczestników czekać będzie punkt regeneracyjny, losowanie nagród i upominków.

Zapisy na Harpusia prowadzone są przez stronę: www.harpagan.pl/harpus/

Więcej szczegółów również na stronie oraz na facebooku @dinoharpus - zapraszamy!

Organizatorem jest Pomorski Klub Orientacji HARPAGAN z siedzibą w Gdańsku.