Data wydarzenia: 16.07.2017 16:00 - 16.07.2017 19:00
Miejsce wydarzenia: Gdańsk, Ergo Arena

Za nami pierwsza wakacyjna niedziela z Rolkowiskiem w ERGO ARENIE. Z możliwości jazdy na płycie głównej hali na granicy Gdańska i Sopotu skorzystało prawie pół tysiąca osób. Fanów rolek i wrotek zapraszamy w najbliższa niedzielę w godz. 16.00 – 19.00.
To niepowtarzalna okazja dla miłośników rolek! Oddajemy do dyspozycji płytę areny głównej o powierzchni 4000 metrów kwadratowych! Do hali na granicy Gdańska i Sopotu zapraszamy każdego, niezależnie od umiejętności jazdy na rolkach. W ERGO ARENIE czekać będzie 5 stref jazdy, a także instruktorzy. Zapraszamy w każdą wakacyjną niedzielę, od 9 lipca do 20 sierpnia w godz. 16.00-19.00. Wejście przez Pub Classic obok wejścia głównego A-1. Wejście do hali od godz. 15.30. Wstęp WOLNY!W każdą niedzielę w okresie 9 lipca – 20 sierpnia 2017 r. w godz. 16.00 – 19.00 na płycie głównej będą odbywały się zajęcia podzielone tematycznie:

  1. Strefa nauki jazdy (nauka od podstaw prowadzona przez instruktora i szkółki wrotkarskie)
  2. Strefa freestyle slalom – nauka jazdy między kubeczkami dla początkujących i zaawansowanych rolkarzy, pod nadzorem instruktora.
  3. Strefa nauki jazdy agresiv/urban – strefa dla średniozaawansowanych rolkarzy, którzy będą chcieli podnieść swoje umiejętności. Zajęcia będą prowadzone na podstawowych przeszkodach (poręcz, hopka, podest), pod nadzorem instruktora,
  4. Strefa jazdy szybkiej i rekreacyjnej – na obwodzie płyty głównej zostanie utworzony tor po którym rolkarze będą jeździć w kółko w jednym kierunku (rotacyjnie). W tej strefie jazda odbywa się bez instruktora w rytmie muzyki. (UWAGA: Strefa jazdy szybkiej uruchomiona zostanie  16 lipca)
  5. Strefa hokeja na rolkach – plac otoczony bandami do unihokeja, dodatkowo odgrodzony płotkami. Będą się na nich odbywać zajęcia dla dzieci z instruktorem, do dyspozycji
  6. dzieci będą kije hokejowe. (UWAGA: strefa hokeja uruchomiona zostanie 9 lipca)

UWAGA: Liczba miejsc u instruktorów w poszczególnych strefach ograniczona.


Raz w miesiącu zaplanowane są zawody w dyscyplinach:

  1. Hokej na rolkach dla dzieci,
  2. Freestyle (jazda na kubeczkach) dla dzieci i dorosłych,
  3. Wyścigi dla dzieci i dorosłych (dorośli z podziałem pod względem wielkości kółek),
  4. Zawody bladecross (wyścig po torze przeszkód) dla dzieci i dorosłych.

W trakcie trwania rolkowiska zapraszamy do skorzystania z oferty Classic Restaurant.

Więcej informacji: http://ergoarena.pl/wydarzenia-lista/rolkowisko-ergo-arenie