Data wydarzenia: 11.03.2018 10:30 - 11.03.2018 14:00
Miejsce wydarzenia: Gdańsk. Baza znajdować się będzie na terenie SP nr 62 przy ul. Kępnej 38

Zimna pora roku nie stoi na przeszkodzie, by aktywnie spędzić niedzielę. 11 marca zapraszamy wszystkich małych i dużych do wspólnej zabawy podczas Harpusia - udamy się do gdańskiej dzielnicy Krakowiec i jej ciekawych terenów leśnych! Liczne ścieżki i mikrorzeźba to teren doskonały, by poćwiczyć umiejętności nawigacyjne.

lub Harpagan organizuje kolejną zimową edycję Dzielnicowej Imprezy na Orientację  Harpuś - jest to doskonała okazja, by poznać zakątki miasta z mapą i spędzić czas na łonie natury.


11 marca (niedziela) Harpuś odbędzie się w dzielnicy Krakowiec w Gdańsku. Baza znajdować się będzie na terenie SP nr 62 przy ul. Kępnej 38.

Harpuś to impreza na orientację skierowana zarówno do rodzin z dziećmi, jak i do zaprawionych w bojach turystów i biegaczy! Nigdy nie braliście udziału? Nic straconego! Każdy może wziąć udział w krótkim szkoleniu przed startem. Tylko uważajcie - to naprawdę wciąga!

Organizator przygotowuje aż 4 trasy do wyboru, różniące się długością i trudnością.
Na najprostszej (trasa zielona) bez problemu poradzą sobie najmłodsze dzieci (ta trasa polecana również dla dzieci w wózkach) i wszystkie osoby początkujące. Najtrudniejsza i najdłuższa trasa czarna to nie lada trening biegu i orientacji w terenie. Dla średniozaawansowanych polecamy trasy niebieską i czerwoną.

Każdy uczestnik otrzyma kolorową mapę z trasą Harpusia, a po powrocie na metę czekać będą piękne pamiątkowe dyplomy dla każdego, poczęstunek oraz losowanie nagród i upominków!

Harpuś na gdańskim Krakowcu to okazja, by poznać leśne tereny położone nieopodal stożańskiej plaży.

Program imprezy:

od 10:30 do 12:00 - rejestracja uczestników

od 11:00 do 12:30 - start na wybranej trasie (zespoły startują interwałowo, co minutę)

do 14:00 - meta

Po powrocie na metę na uczestników czekać będzie punkt regeneracyjny, losowanie nagród i upominków.

Zapisy na Harpusia prowadzone są przez stronę: www.harpagan.pl/harpus/

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www oraz na facebooku @dinoharpus - zapraszamy!

Organizatorem jest Pomorski Klub Orientacji HARPAGAN z siedzibą w Gdańsku.