Data wydarzenia: 09.12.2017 19:00 - 09.12.2017 22:00
Miejsce wydarzenia: Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Plac Grunwaldzki 1Amerykańska szkoła średnia, przystojni, zbuntowani młodzieńcy w czarnych skórzanych kurtkach – niepokorni, typowi młodzi gniewni. Szybkie samochody, cheerleaderki w różowych strojach i wszechobecna brylantyna! Pierwsze miłosne problemy, zwariowane potańcówki, prawdziwe przyjaźnie. Świetna choreografia i chwytliwe, przebojowe piosenki m.in. „You Are The One What I Want” i „Summer Nights”. Kultowy musical, który przenosi widzów w szalone lata 50 – te! „Grease” to także wielki przebój filmowy z 1978 roku, z niezapomnianymi rolami Johna Travolty i Olivii Newton – John. Jeden z najbardziej dochodowych filmów muzycznych w historii, nominowany do wielu prestiżowych nagród (w tym m.in. do Oscara i Złotego Globu).

Na taką właśnie energetyzującą dawkę teatralnej adrenaliny publiczność dawno czekała!
(Teatralia)

Przedstawienie kipiące energią tych młodych ludzi (…) ostatni kwadrans to już czysty żywioł, który premierową publiczność poderwał do długo niemilknącej owacji
(Dziennik Bałtycki)

Młody, rewelacyjny zespół (…) dobra scenografia autorstwa Wojciecha Stefaniaka i świetne kostiumy
(Polska lokalna)

Bilety: 35 - 95 zł, szczegóły tutaj

Czas trwania: 2 h 40 min (jedna przerwa)

Preferencje wiekowe: 15+

"Grease" wystawiane jest na mocy specjalnego porozumienia z Jamesem H. Jacobsem, jako powiernikiem James H. Jacobs Trust z dnia 22 września, 2003 i Harris N. A., jako powiernikiem zgodnie z wolą Warrena Casey'a, których reprezentuje Ronald S. Taft, P.C., 53 Emleys Hill Road, Cream Ridge, NJ08514.