Data wydarzenia: 30.09.2017 11:00 - 30.09.2017 18:00
Miejsce wydarzenia: Gdańsk, Ergo Arena

Pierwsze zawody na zmodernizowanym skateparku, Planszogranie z Treflersami, mecz otwarcia PLK, w którym Trefl Sopot zmierzy się z mistrzem Polski. W najbliższą sobotę zapraszamy do ERGO ARENY całe rodziny – atrakcji nie zabraknie.

 

Fanów rolek, desek, BMX-ów i hulajnóg zapraszamy na zawody „Nowe otwarcie skateparku”. Rywalizacja odbędzie się na całkowicie  przebudowanym skateparku przy ERGO ARENIE. Początek od godz. 11.00. Zapisy na miejscu zawodów od godz. 9.00. Uroczyste zakończenie i wręczenie nagród przez Prezydentów Gdańska i Sopotu o godz. 15.00.

Przebudowa skateparku polegała na całkowitej wymianie urządzeń do jazdy oraz wykonywania ewolucji  i montażu przeszkód. W sąsiedztwie skateparku zamontowane zostały także urządzenia do street workout'u. Całkowity koszt inwestycji to 470 tysięcy złotych netto. Środki pochodzą z budżetów: operatora hali, oraz miasta Gdańska i Sopotu.

Więcej informacji -> http://ergoarena.pl/nowe-otwarcie-skateparku-przy-ergo-arenie-zawody/

 


Całe rodziny, niezależnie od wieku mogą wziąć udział w pierwszym spotkaniu z cyklu „Planszogranie z Treflersami” Zapraszamy do hali od godz. 12.00 – Pub Classic, wejście A-1

Więcej informacji -> http://ergoarena.pl/planszogranie-treflersami-ergo-arenie/

 

Meczem Trefl Sopot – Stelmet Zielona Góra zainagurowany zostanie nowy sezon Polskiej Ligi Koszykówki. Spotkanie  żółto-czarnych z mistrzem Polski rozpocznie się o godz. 16.00. 

Więcej informacji ->  http://ergoarena.pl/wydarzenia-lista/trefl-sopot-stelmet-zielona-gora-4/


Wyjątkowe położenie ERGO ARENY i otaczająca  sieć ścieżek rowerowych to idealne warunki by na wydarzenia do hali przyjeżdżać rowerem.  Z myślą o użytkownikach dwuśladów operator hali przygotował jeszcze więcej miejsc parkingowych dla rowerów.  W tej chwili na  znajdujących się wokół hali stojakach bezpiecznie „zaparkuje” prawie 90 rowerów. (w załączeniu mapka z lokalizacją miejsc parkingowych, oraz zdjęcia stojaków, w przypadku wykorzystania proszę o podpis: fot.Fotobank.PL / ERGO ARENA)