Rozpoczął się plebiscyt National Geographic na 7 nowych cudów Polski. O tytuł walczą dwa pomorskie obiekty: Muzeum II Wojny Światowej oraz Pętla Żuławska. Zagłosować można już dziś.

Plebiscyt potrwa do końca sierpnia. Na liście są 32 atrakcyjne turystycznie miejsca z całej Polski, które zostały zgłoszone do plebiscytu przez redakcję miesięcznika National Geographic Traveler.

Wszystkie te miejsca rywalizują o miano nowego cudu Polski, czyli najciekawszego i najatrakcyjniejszego miejsca na terenie Polski. Głosować można tu: ZAGŁOSUJ

Zgłoszone miejsca będą prezentowane w miesięczniku National Geographic Traveler, a finał konkursu – wraz z rozdaniem wyróżnień dla laureatów – odbędzie się w październiku w podwarszawskim Nadarzynie podczas II edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show.

Z województwa pomorskiego o miano nowego cudu Polski rywalizują:

Muzeum II Wojny Światowej   na dalekim 23 miejscu ( 27.07.2017 godz. 14:26)

ZAGŁOSUJ
Pętla Żuławska    na dalekim 28 miejscu ( 27.07.2017 godz. 14:26)

ZAGŁOSUJW poprzednich latach laureatami plebiscytu na 7 nowych cudów Polski były: Park Narodowy Ujście Warty, Lubuski Szlak Kościołów Drewnianych i ścieżka turystyczna „Dawna Kopalnia Babina”, znajdująca się w Geoparku Łuk Mużakowa.