Data wydarzenia: 17.12.2016 19:00 - 17.12.2016 21:00
Miejsce wydarzenia: Gdańsk, Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina, Ołowianka 1

Muzyka Pink Floyd w blasku księżyca - koncert w Gdańsku.

Już 17 grudnia o godz. 19:00 w sali koncertowej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej  odbędzie się niepowtarzalny spektakl multimedialny. Na spektakl składa się występ zespołu Spare Bricks,  pokazy multimedialne oraz  laserowe  efekty specjalne. Ponadto na scenie zobaczymy i usłyszymy specjalnie utworzony dziecięcy zespół wokalny  z Gdańska. 
 
          Na program koncertu zespół Spare Bricks czołowy polski coverband grający utwory słynnej brytyjskiej grupy Pink Floyd wybrał jedne z najbardziej znanych utworów w historii muzyki rockowej. Miłośników zespołu Pink Floyd czekają więc dwie godziny muzyki przez duże „M”. 
 
W świetnych wykonaniach  Spare Bricks usłyszymy m.in. takie znane utwory, jak „Another Brick in the Wall part II”, „Shine on You Crazy Diamond”, „Comfortably Numb”, „Wish You Were Here”, „Hey You”, dwudziestominutową suitę „Echoes. Oprawa multimedialna zawiera filmy, animacje i grafiki - doskonale dopasowane klimatem do konkretnych utworów.  
 
           Koncert w Gdańsku  przygotowywany jest z dużym rozmachem. Pojawi się m.in. słynny floydowski mur, specjalne światła i lasery. Nie zabraknie też oczywiście oryginalnych floydowskich wizualizacji i filmów, tak charakterystycznych dla koncertów tego zespołu.       W części wizualizacji wykorzystane zostaną zdjęcia autorstwa Leszka Paradowskiego.
 
               Wszystkich fanów muzyki Pink Floyd zapraszamy na koncert oraz na naszą stronę www i profil na FB.
 
www.muzykapinkfloyd.pl
 
https://www.facebook.com/MuzykaPinkFloyd/