Data wydarzenia: 09.07.2017 15:00 - 09.07.2017 18:00
Miejsce wydarzenia: Gdańsk, Fontanna Neptuna

9 LIPCA  - Gdańsk, Fontanna NeptunaHOLI COLOR FLASHMOB - po wielkim sukcesie pierwszego Holi Flash Mob w Warszawie nasi przyjaciele z całej Polski domagali się zorganizowania tego wydarzenia w swoim mieście! Więc Razvi Events zmierza do Twojego miasta !!!! :)


Ponieważ festiwal Holi staje się coraz bardziej popularnym festiwalem w Europie i innych częściach świata, zabawmy się razem! Nie trzymajmy się choreografii do jakiejkolwiek piosenki ... zamiast tego przejdźmy do swobodnego tańca podczas zabawy z proszkiem Holi.

LET'S COLOR POLAND!

Trzy godzinny flash mob, który ma kolor Twojego życia! Pokażmy moc Polski! Zbierzmy jak najwięcej ludzi, aby dołączyć do tego szalonego tańca Holi flashmob w Twoim mieście! Zapraszamy wszystkich- rodziny i przyjaciół do udziału w tym wydarzeniu! To wydarzenie jest przyjazne dla rodzin, nie ma limitu wiekowego, aby wziąć udział po prostu przyjdź! Zapraszamy wszystkich!

To festiwal zabawy!
To festiwal COLORU!
To festiwal SZCZĘŚCIA!
Jest to festiwal pełen niespodzianek!

Połączmy się razem, aby mieć ubaw z kolorami, aby stworzyć SZCZĘŚCIE w nas samych i dać mnóstwo przyjemnych chwil innym!

Wstęp: BEZPŁATNE

Strój: biała koszulka / t-shirt / kurta !


Więcej na:   www.facebook.com/razvievents