Policjanci z gdyńskiej komendy wyjaśniają okoliczności dwóch śmiertelnych wypadków, do których doszło we wrześniu br. 1 września około godziny 7:50 na ulicy Swarzewskiej wypadkowi uległ 22 - letni rowerzysta, którego obrażenia okazały się śmiertelne. W nocy 9/10 września około godziny 3:10 na Alei Zwycięstwa w wypadku volkswagena, który z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w drzewo zginął 27 - letni kierowca oraz pasażer auta. Funkcjonariusze na miejscu obu zdarzeń zabezpieczali ślady i dowody, świadków wypadków prosimy o kontakt z dyżurnym Policji pod nr 997. Istotne mogą być relacje naocznych świadków, cenne mogą się też okazać nagrania rejestratorów używanych przez kierowców.

We wrześniu br. w Gdyni doszło do dwóch wypadków komunikacyjnych ze skutkiem śmiertelnym. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przebieg wypadku rowerzysty, który 1 września około 7:50 zjeżdżając ulicą Swarzewską w kierunku ul. Morskiej przewrócił się i uderzył w betonowy kosz na śmieci. Obrażenia 22 - letniego mieszkańca Gdyni okazały się śmiertelne.

Do drugiego zdarzenia doszło w nocy z 9/10 września około godziny 3:10 na Alei Zwycięstwa. Volkswagen Golf jadący w kierunku Sopotu z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w drzewo. Kierowca oraz pasażer auta (obaj w wieku 27 lat) ponieśli śmierć na miejscu.

Policjanci apelują do świadków obu zdarzeń o kontakt z dyżurnym pod nr 997. W prowadzonych postępowaniach bardzo istotne mogą się okazać relacje naocznych świadków, ważne informacje mogą też być utrwalone przez kierowców wykorzystujących prywatne rejestratory jazdy.