Zawodnicy, którzy podejmą wyzwanie i zapiszą się poprzez platformę ElektroniczneZapisy.pl do stycznia 2017, będą mieli okazję zgromadzić komplet punktów za nadchodzący sezon. Biorąc udział w zawodach, które klasyfikują się do OCR TopLigi będą gromadzić punkty. Pierwsze 20 miejsc w poszczególnych imprezach będzie premiowane dodatkowymi punktami, które zasilą konto najlepszych biegaczy.

Startowa pula nagród wynosi 10 tysięcy złotych, jednak w miarę rozwijania się ligi, kwota ta będzie rosnąć i zostanie powiększona o nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

Tabele z klasyfikacją generalną będą aktualizowane po każdym weekendzie. Zgodnie z regulaminem ligi, będzie prowadzona osobno klasyfikacja kobiet i mężczyzn, a oprócz gotówki dla najlepszych zawodników, organizatorzy ligi przewidują także cenne nagrody rzeczowe od sponsorów.

Szczegóły dotyczące OCR TOPLIGI, aktualny kalendarz oraz klasyfikacja generalna jest dostępna na oficjalnej stronie www.ocr-topliga.pl oraz fanpagu ligi na Facebook fb.com/ocr-topliga.