Już w grudniu kibice reprezentacji Polski seniorów w piłce ręcznej będą mogli wspierać naszych szczypiornistów podczas nowego, międzynarodowego turnieju rozgrywanego w formule FINAL4 pod nazwą „4NationsCUP” | „Puchar4Narodów”!

Pierwsza edycja „4NationsCup” odbędzie się w dniach 28-29 grudnia br. w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu! Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na premierową odsłonę turnieju!

Wejściówki można nabyć w kasie nr 3 ERGO ARENY, za pośrednictwem portalu www.ebilet.pl. , oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży ebilet.pl – salony sieci Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert. W tegorocznym „4NationsCup” obok reprezentacji Polski udział wezmą drużyny narodowe Japonii, Bahrajnu i Białorusi.

Organizatorem turnieju jest Związek Piłki Ręcznej w Polsce, który corocznie planuje zapraszać trzy reprezentacje narodowe z całego świata, z którymi Biało-czerwoni będą rywalizować w Polsce w okresie świąteczno-noworocznym.

„4NationsCup” jest wydarzeniem świątecznym – organizowanym w bardzo atrakcyjnym momencie roku, niosącym ze sobą wielki potencjał promocyjny dla lokalnych społeczności, samorządów, firm, obiektów sportowych oraz ich partnerów. Już teraz ZPRP zaprasza operatorów aren sportowych oraz miasta i samorządy do współpracy i współorganizacji turnieju w kolejnych latach, bowiem „4NationsCup” jest i będzie turniejem cyklicznym – podkreśla Damian Drobik, dyrektor ZPRP ds. relacji zewnętrznych.