Skomentuj jako pierwszy!

PAWEŁ DOMAGAŁA - koncert

Data wydarzenia: 26.02.2017 19:00 - 26.02.2017 21:00
Miejsce wydarzenia: Gdańsk, Gdański Teatr Szekspirowski ul. W. Bogusławskiego 1

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych.

Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu.

Opowiem Ci o mnie to długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały. Album, według zapowiedzi, będzie bardzo intymny, osobisty, niepozbawiony jednak świeżych popowych melodii. O brzmienie i aranżacje zadbał Łukasz Borowiecki, jest on również współautorem muzyki.

Teksty piosenek Pawła są bardzo osobiste, ale jednocześnie proste w przekazie – oprócz miłości Domagała porusza również takie tematy jak wiara, przebaczenie, spokój wewnętrzny.

Jeśli chodzi o brzmienie i charakter muzyki – wbrew temu, co można by zakładać – nie jest to piosenka aktorska. Więcej można tu odnaleźć dźwięków pokrewnych twórczości Johna Mayera, Dave Matthews Band czy Mamford and Sons.
Publiczność miała okazję już zapoznać się z pierwszym teledyskiem I singlem z płyty – Jestem tego wart


mamotato

Podczas koncertu Pawła Domagały zapraszamy dzieci do udziału w warsztatach pobudzających wyobraźnię. Przygotowaliśmy ogromną grę planszową, po której będą się przemieszczać uczestnicy, a na polach będą czekały na wyjątkowe wyzwania wymagające kreatywnego myślenia. Należy zamienić się w agenta do zadań specjalnych, aby dotrzeć do mety. Prosimy nie zapomnieć o zabraniu z domu energii i dobrego humoru – bez tych obu nie uda się skończyć gry!

zajęcia dla dzieci w wieku 4-12 lat

ZAPISY prowadzą kasy biletowe:
mailowo bow@teatrszekspirowski.pl (w temacie maila prosimy napisać: Mamo, Tato – do Teatru!)
lub
telefonicznie: 58 351 01 01

Koszt udziału w zajęciach: 10 zł

Dzieci prosimy przyprowadzić do wejścia dla aktorów (od strony ul. Zbytki) najpóźniej 20 min. przed rozpoczęciem koncertu.
Zajęcia odbywać się będą w sali 2.70.
Udział dziecka należy potwierdzić najpóźniej dzień przed koncertem.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem akcji.

Publikacja:

Napisz komentarz

Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj
Jak chcesz się przedstawić?