Data wydarzenia: 22.03.2017 19:00 - 22.03.2017 21:20
Miejsce wydarzenia: Gdynia, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Plac Grunwaldzki 1Komedia muzyczna na podstawie sztuki Michała Bałuckiego, słynnego polskiego dramaturga z końca XIX wieku, opowiada historię kilku dżentelmenów zaliczających się do lokalnej elity towarzyskiej, którzy po wcześniejszych rozczarowujących doświadczeniach z kobietami, decydują się na założenie tytułowego Klubu kawalerów.

Celem nadrzędnym klubu jest unikanie małżeństwa i życie bez kobiet.

Jednak już wkrótce niezłomne zasady zatwardziałych wrogów małżeństwa zostają wystawione na niespodziewaną i ciężką próbę. Wraz z pojawieniem się silnych przedstawicielek płci pięknej postawy naszych bohaterów zmienią się diametralnie. Co z tego wszystkiego wyniknie i czy Klub kawalerów przetrwa?

 

Reżyser Justyna Celeda ukazała to, co jest niezmienne - nasze pragnienie miłości. Sprawiła, że tekst Bałuckiego brzmi zadziwiająco aktualnie. To także zasługa piosenek, które napisała Krystyna Wodnicka, i muzyki Adama Markiewicza. Na szare zimowe dni gorąco polecam tę pełną wdzięku i radości muzyczną komedię
(Dziennik Bałtycki)

 Bilety: 40 - 80 zł, szczegóły tutaj

 Czas trwania: 2 h 20 min (jedna przerwa)