Finałowa runda Gdańskiego Tour’u Bike’rów i Otwarte Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego w kolarstwie przełajowym już za nami. Zawody wyłoniły mistrzów okręgu naszego województwa.

Klasy Mistrzowskie wywalczyli:

Kategoria dzieci

1. Aleksandra Sadownik – Otomin

2. Iga Karczewska – Belta Team Gdańsk

3. Tosia Kucharska – Belta Team Gdańsk

1. Antoni Koniuszewski – Belta Team Gdańsk

2.Michał Jańczak – Gdańsk

3.Stanisław Marek - Belta Team Gdańsk

Kategoria żak:

1. Jacek Glazik – Baszta Bytów

2. Kacper Bartnik - Belta Team Gdańsk

3.Jan Sobieraj - Belta Team Gdańsk

1. Małgosia Wojcieszek – Belta Team Gdańsk

2. Jadwiga Kucharska – Belta Team Gdańsk

kategoria młodzik:

1. Jakub Sobieraj – Belta Team Gdańsk

2. Jakub Skrzypkowski – Cartusia Kartuzy

3. Bartosz Boryna – Belta Team Gdańsk

1. Karolina Karpińska – MLKS Baszta Bytów

2. Zuzanna Chylińska - Belta Team Gdańsk

3. Justyna Cebula - Belta Team Gdańsk

kategoria junior młodszy:

1. Bartosz Kuflewski – MLKS Baszta Bytów

2. Jakub Stencel - Belta Team Gdańsk

3. Szymon Ortmann – Cartusia Kartuzy

1. Natalia Śliwińska – Belta Team Gdańsk

2. Zuzanna Firkowska – Belta Team Gdańsk

3. Zuzanna Sęk – Belta Team Gdańsk

Kategoria Elita:

1. Artur Sowiński – Cartusia Kartuzy

2. Krzysztof Krzywy – Nexus Team

3. Wiktor Stankiewicz -Team Verge Polska

1. Weronika Lorkowska – Team Verge Polska

Kategoria masters I:

1. Sławomir Pituch – Eurobike Kaczmarek Elektrik Team

2. Michał Józwikowicz – Diversey Team

3. Bartosz Koniuszewski – Old School MTB Team

1. Ola Gordon – Gdańsk Fala

Kategoria masters II:

1. Michał Bogdziewicz – Apteka Gemini

2. Piotr Czyż – BCT Team

3. Tomasz Lorkowski - Belta Team Gdańsk

1. Beata Lorkowska - Belta Team Gdańsk

Kategoria Masters III:

1. Tomasz Jarząbek – Eurobike Kaczmarek Elektric Team

2. Grzegorz Repiński – KSR Kościerzyna

3. Ryszard Banach – BanachBrothers

Po zawodach, na zawodników czekała ciepła zupa i drożdżówki ufundowane przez piekarnię Pellowski. Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pucharami, upominkami i wejściówkami do Premium Fitness & Gym.

Organizator: Belta Team Gdańsk,
Partnerzy: Miasto Gdańsk, MOSiR w Gdańsku, Rada Dzielnicy Chełm, Mosty Gdynia, Piekarnia Pellowski, Premium Fitness & Gym, Buga Sport, Pomorski Okręgowy Związek Kolarski.